Start praca Oferty pracy PRACA DLA ARCHITEKTA I ASYSTENTA ARCHITEKTA W…

PRACA DLA ARCHITEKTA I ASYSTENTA ARCHITEKTA W BIELSKU-BIAŁEJ

12.01.2022

Jesteśmy pracownią architektoniczną, działającą z powodzeniem w branży od 2006 roku w specjalności: obiekty usługowe i mieszkaniowe. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy architekta i asystenta architekta do oddziału w Bielsku-Białej na Śląsku.

Zadania:

- Prowadzenie i koordynacja projektów w zakresie branży architektonicznej

- Współpraca z projektantami branży m.in. konstrukcyjnej, instalacyjnej, elektrycznej itp.

- Opracowanie projektu budowlanego, wykonawczego, powykonawczego architektury dla obiektów usługowych i mieszkaniowych.

- Przygotowywanie koncepcji architektonicznych i raportów inwestycyjnych

- Informowanie o postępach realizacji prac

- Odpowiedzialność za terminowe opracowanie projektów

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę w biurze z przyjazną atmosferą i możliwością pracy hybrydowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę przy projektach budynków usługowych o pow. użytkowej powyżej 1000 m2 i mieszkalnych wielorodzinnych, zlokalizowanych w całej Polsce
  • podnoszenie kwalifikacji i rozwoju (możliwość finansowania szkoleń zawodowych)

Od kandydatów wymagamy znajomości aktualnego prawa budowlanego (lub czytania ze zrozumieniem w przypadku asystenta architekta), komunikatywności oraz dobrej znajomości programu Autocad, mile widziana znajomość Sketchup’a. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres email: biuro@pro22.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych tj. ( Dz. U z 2016 r poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

PRO22 GOLINCZAK ARCHITECTS
Warszawa
tel: +48 570 630 173
biuro@pro22.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry