Start praca Oferty pracy ASYSTENT ARCHITEKTA ARCHITEKT

ASYSTENT ARCHITEKTA / ARCHITEKT

08.05.2024

SYSTRA SA Oddział w Polsce jest częścią śwaitowego lidera na rynku infrastruktury kolejowej i transportu publicznego.

Jako dział architektury specjalizujemy się w projektach związanych z infrastrukturą kolejową (dworce, zajezdnie, budynki sterowania ruchem kolejowym, budynki biurowe, budynki przemysłowe oraz obiekty infrastruktury pasażerskiej). Z powodzeniem realizujemy kluczowe projekty infrastrukturalne na rynku polskim i zagranicznym.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji projektowej na wszystkich stadiach: Studium wykonalności, Projekt budowlany, Projekt wykonawczy, Materiały przetargowe, Nadzór autorski
  • Ścisła współpraca z branżystami i działem koordynacji

Wymagania:

  • dobra zanjomość programu Revit
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajmość języka angielskiego
  • dobra znajmość warunków technicznych oraz przepisów prawa budowlanego
  • odpowiedzialność i zaanagażowanie
  • umiejętność zarządzania pracą własną w określonym czasie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość oprogramowania do tworzenia wizualizacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w dobrej atmosferze
  • pracę przy interesujących inwestycjach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • pracę stacjonarną w biurze w centrum miasta lub praca hybrydowa (praca w biurze co najmniej 1 dzień w tygodniu)
  • dodatkowo: pakiet medyczny, dodatek urlopowy, opłacenie składek członkowskich w Izbie oraz OC architektów

    Prosimy o wysyłanie CV i portfolio na adres hjakobczak@systra.com

Kontakt:

SYSTRA SA ODDZIAŁ W POLSCE
WROCŁAW
tel: +48 717 215 440
www.systra.pl/