Start konkursy V edycja Konkursu - Najlepsza przestrzeń publiczna…
POWRÓT

V edycja Konkursu - Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego

Termin składania prac: 25.04.2014

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego uprzejmie informuję, że 15 stycznia roku 2014 r. rozpoczęła się V edycja Konkursu pn.: "Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego". Konkursowi patronuje Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, który także przyznaje nagrodę i wyróżnienia.

W ramach konkursu oceniane są przedsięwzięcia zrealizowane w przestrzeni publicznej, w szczególności polegające na rewaloryzacji lub ukształtowaniu nowych wartości. Dotyczy to m.in. ogólnodostępnych placów i ulic w centralnych obszarach miast i wsi, osi i ciągów widokowych oraz panoram miejscowości, terenów nadwodnych (frontów wodnych) parków, terenów spacerowych. Oceniane będzie również zagospodarowanie terenów zdegradowanych z przeznaczeniem ich dla celów publicznych, tworzące nową jakość w strukturze miejscowości, podnoszące ich atrakcyjność i konkurencyjność. Do konkursu można zgłosić więcej niż jedno przedsięwzięcie, ograniczeniem jest jedynie termin końcowy jego realizacji. Zgłoszenia przedsięwzięcia do Konkursu mogą dokonać organy wykonawcze jednostek lokalnego samorządu terytorialnego (gminy, powiaty) z terenu Województwa Zachodniopomorskiego oraz ich związki. 


Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 25 kwietnia. W maju Komisja konkursowa przeprowadzi weryfikację zgłoszonych lokalizacji i wyłoni laureatów. Kto otrzyma Nagrodę Marszałka i kto zostanie wyróżniony - dowiemy się na finałowej gali.  Strona konkursu: konkurs-przestrzen.wzp.pl

DODAJ KONKURS

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

UTWÓRZ PORTFOLIO

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2020 Architekci.pl All Rights Reserved