Start konkursy Konkurs ogólnopolski - BMW URBAN TRANSFORMS
POWRÓT

Konkurs ogólnopolski - BMW/URBAN/TRANSFORMS

Termin składania prac: 28.02.2014

Idea projektu BMW/URBAN/TRANSFORMS to wyraz zainteresowania problemem dynamicznego rozwoju światowych metropolii, czyli jednym z najważniejszych wyzwań gospodarczych, technologicznych i socjologicznych współczesnych społeczeństw.

Dlatego ogłoszony w ramach projektu konkurs, zgodnie z założeniami swoich organizatorów – Fundacji Nowej Kultury Bęc Zmiana oraz BMW Group Polska – ma za zadanie promować i wdrażać praktyczne realizacje idei zrównoważonego rozwoju w wielu dziedzinach miejskiego życia.

Głównym celem konkursu – BMW/URBAN/TRANSFORMS/2013 – jest wyłonienie najlepszych projektów, dzięki którym miasto może się stać miejscem bardziej przyjaznym dla swoich mieszkańców.

Konkurs skierowany jest do architektów, urbanistów, designerów, organizacji społecznych, wspólnot obywatelskich i innych osób (studentów lub absolwentów szkół projektowych o dowolnym profilu) lub organizacji, które chcą zmieniać i unowocześniać przestrzeń miejską.

W Konkursie mogą wziąć udział zespoły. W składzie każdego zespołu musi być przynajmniej jeden architekt lub absolwent lub student szkoły projektowej o dowolnym profilu.

Zespoły spełniające wymogi opisane powyżej, chcące wziąć udział w Konkursie, muszą do dnia 31 stycznia 2014 r. przesłać na adres konkurs@beczmiana.pl swój Projekt. Zgłoszenie musi zawierać pliki ważące w sumie nie więcej niż 15 MB. 

Regulamin zobacz .

DODAJ KONKURS

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

UTWÓRZ PORTFOLIO

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved