Start konkursy KONKURS Art in Architecture festival 2022
POWRÓT

KONKURS Art in Architecture festival 2022

Termin składania prac: 30.11.2022

Jesteś architektem lub architektem wnętrz, który w swoim otoczeniu i projektach docenia sztukę? Zgłoś swoją realizację w konkursie realizowanym w ramach IV Edycji ART in Architecture festival 2022.

Konkurs realizowany w ramach ART in Architecture festival 2022, ma na celu promowanie wnętrz i obiektów przestrzeni publicznej, w których udało się uchwycić ideę wprowadzenia sztuki do architektury, niezależnie od tego czy jest nią malarstwo, grafika, fotografika, rzeźba, mural czy instalacja artystyczna.

Wyciągając wnioski z poprzedniej edycji będziemy mieli w tym roku 5 kategorii konkursowych: dom/mieszkanie, przestrzeń publiczną,biuro, hotel i przestrzeń wystawienniczą jako nową kategorię.

Projekty będzie oceniało Jury pod przewodnictwem architekta Przemo Łukasika z Medusa Group. W skład jury wchodzą również (kolejność jak na załączonej grafice): Oskar Zięta, Dorota Kuć i Karina Snuszka (Mood Works), Krystyna Łuczak-Surówka, Aleksander Jankowski (JIO Pracownia Projektowa), Agnieszka Leszczyńska- Mieczkowska (Art in Architecture), Joanna Kulczyńska (Kulczyński Architekci), Piotr Kalinowski (MIXD), Piotr Kroenke (wieloletni dyrektor GTC), Aleksander Roszkowski (malarz) i Maria Miland (Art in Architecture festival)

https://artinarchitecturefestival.com/jury/ 

Na wszystkie projekty czekamy do 30 listopada 2022r. Zgłoszenia można dokonać załączając do 6 zdjęć z danej realizacji wraz z krótkim opisem za pośrednictwem formularza na stronie www. Ilość zgłoszeń nie jest ograniczona dla jednego podmiotu.Łączna wielkość zdjęć to 20MB https://artinarchitecturefestival.com/formularz-zgloszeniowy

Uroczyste ogłoszenie laureatów odbędzie się 15 grudnia 2022 r. o godz.12 w auli Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wybrzeżu Kościuszkowskim 37.

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved