Start aktualności Zaprojektowane. Polski dizajn 2000-2013
POWRÓT

Zaprojektowane. Polski dizajn 2000-2013

08.11.2014
Zapraszamy w piątek 7 listopada do katowickiego Ronda na spotkanie wokół książki „Zaprojektowane. Polski dizajn 2000-2013″.

W spotkaniu wezmą udział autorzy:

Czesława Frejlich – wykładowca @ Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Do końca lat 90. pracowała jako projektantka wzornictwa. W ostatnich latach była kuratorką wystaw i autorką publikacji poświęconych wzornictwu. Od 2001 roku redaktor naczelna ogólnopolskiego kwartalnika 2+3D.

Dominik Lisik – projektant i architekt urodzony w Krakowie. Ukończył Wydział Form Przemysłowych i Wydział Architektury Wnętrz na krakowskiej ASP. Studiował architekturę w londyńskiej AA School of Architecture. Związany z kwartalnikiem projektowym 2+3D, gdzie zajmuje się krytyką dizajnu i architektury. Obecnie wykłada na nowo powstałym kierunku wzornictwa na Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Przemek Szuba – fotograf. Absolwent krakowskiego ASP na Wydziale Form Przemysłowych, stypendysta Kolding Designschool w Danii. Od stu lat fotobloger, trochę krócej wiceprezes Fundacja Miastotwórcze. Współpracuje z kwartalnikiem 2+3D. Inspiruje się postkonsumpcyjnym krajobrazem północy, a w przerwach od pisania w trzeciej osobie, szuka spokoju.

 

Książkę „Zaprojektowane. Polski dizajn 2000-2013″ można kupić u nas tutaj


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved