Start aktualności WYKŁAD Z CYKLU: MISTRZOWIE ARCHITEKTURY - JOÃO GOMES…
POWRÓT

WYKŁAD Z CYKLU: MISTRZOWIE ARCHITEKTURY - JOÃO GOMES DA SILVA | GLOBAL ARQUITECTURA PAISAGISTA

03.04.2015
Tym razem znaleźliśmy naszego Mistrza w Portugalii! Reprezentuje to, co w portugalskiej architekturze najcenniejsze: prostotę, konsekwencję, dbałość o detal oraz poszanowanie kontekstu. Zapraszamy na kwietniowy wykład João Gomesa da Silva, który odbędzie się już 9-ego kwietnia o godzinie 18.30 w Sali Audytoryjnej ING Banku Śląskiego, przy ulicy Sokolskiej 34 w Katowicach. 

João Gomes da Silva z Global Arquitectura Paisagista może nie stoi w pierwszej linii znanych portugalskich architektów, ale nie sposób nie zauważyć jego projektów, chociażby w samej Lizbonie. Interwencja na zamku São Jorge czy ścieżka rowerowa wzdłuż lizbońskiego wybrzeża urzekają swoją ascetyczną linią, minimalistycznym wyglądem materiału i oszczędnością detalu. Architekt tworzy krajobrazy uporządkowane, wolne od chaosu i niekonsekwentnych decyzji projektowych. W jego przestrzeniach każdy po prostu czuje się dobrze. 

O João Gomesie da Silva można by mówić wiele - o jego licznych nagrodach, kolaboracjach i projektach. Jednak chcąc poznać jego twórczość oraz podejście projektowe, najlepiej przyjść na wykład i na własną rękę zagłębić się w świat słonecznej architektury Portugalii. 

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w wydarzeniu drogą mailową: biuro@sarp.katowice.pl. Osoby zarejestrowane w ten sposób mają pierwszeństwo wejścia. Sala wykładowa będzie otwarta od godz. 18.00. Rezerwacje miejsc obowiązują do godziny 18.15. Później wpuszczamy wszystkich chętnych, aż do zapełnienia sali.

9.04.2015 r, czwartek godz. 18.00
Sala Audytoryjna ING Bank Śląski, 
Katowice, ul. Sokolska 34 


Strona spotkania: sarp.katowice.pl

Autor:

SARP Katowice


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved