Start aktualności wykład "Przyszłość dzisiaj"- HANI RASHID…
POWRÓT

wykład "Przyszłość dzisiaj"- HANI RASHID (Asymptote Architecture/USA).

05.10.2016

Stowarzyszenie Architektów Polskich O/Wrocław, organizator całorocznego cyklu DUŻE A_PRZESTRZEŃ DLA PIĘKNA: NATURA-SPOŁECZNOŚĆ-ARCHITEKTURA, zaprasza na najbliższy wykład "Przyszłość dzisiaj", który wygłosi HANI RASHID (Asymptote Architecture/USA).


Hani Rashid wraz z Lise Anne Couture jest współzałożycielem nowojorskiego biura Asymptote Architecture. Jego najważniejsze projekty obejmują: nowe Muzeum Ermitażu, Oddział Sztuki Współczesnej w Moskwie, wieże mieszkalne w Moskwie i Miami, Yas Viceroy Marina Hotel w Abu Dhabi, centralę banku ING w Ghent i ARC multimedialny budynek wystawienniczy w Daegu. Wykłada też na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych, na Wydziale Architektury w Kopenhadze; w SCI-Arc, Instytucie Berlage w Amsterdamie oraz na ETH w Zurychu. Przez ponad dziesięć lat był profesorem nadzwyczajnym Wydziału Architektury w Columbia GSAPP, a obecnie jest dyrektorem Graduate Design Studio na Uniwersytecie Sztuk Stosowanych w Wiedniu.

www.asymptote.net

Wykład odbędzie się 10 października (poniedziałek) o godz. 18.00, w sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1).

Kuratorzy panelu: arch. Anna Grajper i arch. Sebastian Dobiesz (pracownia LAX).

Zainteresowanych skorzystaniem ze słuchawek z symultanicznym tłumaczeniem wykładu na język polski prosimy o kontakt mailowy na adres: wroclaw@sarp.org.pl. Zapisy na słuchawki przyjmujemy do 7 października.

Zapraszamy też do obejrzenia bardzo ciekawej wystawy plenerowej na ul. Oławskiej (na wysokości budynku SARP) prezentującej projekty pracowni Asymptote Architecture. Wystawę będzie można oglądać od 30.09.2016 r do 31.10.2016

Więcej o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/duzeA/
oraz
http://wroclaw.sarp.org.pl/pl/duze_a/
 


Autor:

SARP Wrocław
wroclaw@sarp.org.pl


do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved