Start aktualności Wykład Konstantinosa Chrysosa w Katowicach
POWRÓT

Wykład Konstantinosa Chrysosa w Katowicach

13.04.2023

Konstantinos Chrysos to urodzony w Grecji architekt pełniący funkcję Associate Design Director w słynnym UNStudio.

UNStudio to międzynarodowa pracownia założona w 1988 roku, której główna siedziba zlokalizowana jest w Amsterdamie. Zespół skupia się na projektowaniu przyjaznego dla zdrowia, a także zrównoważonego otoczenia, przy jednoczesnym wdrażaniu technologii mających na celu poprawę jakości życia. Podchodząc do każdego z projektów, architekci z UNStudio stawiają sobie dwa podstawowe cele: jak najmniejsza ingerencja w planetę oraz jak największa ingerencja w miasto i społeczeństwo.

Konstantinos Chrysos dołączył do UNStudio w 2010 roku. W ciągu ostatnich kilkunastu lat kierował projektami różnej skali na 5-ciu kontynentach, dzięki czemu wykształcił sobie wielokulturowe podejście do projektowych wyzwań. Wśród realizacji prowadzonych przez Konstantinosa Chrysosa warto wyróżnić kompleks biurowy FOUR we Frankfurcie, ekskluzywny budynek mieszkaniowy The Scotts Tower w Singapurze, a także centrum handlowe Hanjie Wanda Square w chińskim Wuhan.

O projektowaniu obiektów każdej skali, od miast, przez budynki i mosty, a kończąc na produktach, Konstantinos Chrysos opowie w Katowicach już 20 kwietnia. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wygrania książki o cyklu Mistrzowie Architektury, a także dwóch książek autorstwa założycieli UNStudio, czyli Bena van Berkela i Caroline Bos. Rejestracja


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved