Start aktualności wykład “A national architecture? Identity and policy”…
POWRÓT

wykład “A national architecture? Identity and policy” w Krakowie

10.06.2014

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na cykl wydarzeń norweskich składających się z wystawy plenerowej, wykładów, seminarium oraz debaty „Inside Outside Norway. Architektura demokracji” odbywających się w ramach ogólnopolskiego “Tygodnia z Architekturą” 

Zapraszamy na ostatnie już wydarzenie w tegorocznym norweskim cyklu, czyli na wykład “A national architecture? Identity and policy” – prowadzony przez architekta Andreasa Vaa Bermanna, dyrektora Norsk Form – Fundacji Wzornictwa i Archtektury w Norwegii - 12 czerwca godz. 18. Po wykładzie przewidziana jest debata na temat “Narodowej polityki architektonicznej” z udziałem zaproszonych gości.

Wydarzenia „Inside Outside Norway. Architektura demokracji” są efektem współpracy Krakowskiego Oddziału SARP z norweskim architektem Peterem Butenschønem (rektor w latach 2003-2008 Kunsthøgskolen i Oslo), Association of Consulting Architects in Norway, Innovation Norway przy Ambasadzie Królestwa Norwegii w Warszawie, oraz Konsulatu Honorowego Królestwa Norwegii w Krakowie.


Autor:

SARP Kraków


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved