Start aktualności Warszawskie Obserwatorium Przemysłów Kreatywnych
POWRÓT

Warszawskie Obserwatorium Przemysłów Kreatywnych

02.06.2015

Informacja dla architektów z Warszawy.

Projekt badawczy Warszawskie Obserwatorium Przemysłów Kreatywnych jest niekomercyjnym przedsięwzięciem podejmowanym przez grupę pasjonatów pod kierownictwem merytorycznym dr hab. Rafała Kasprzaka, pracownika naukowo-dydaktycznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zatrudnionego w Instytucie Zarządzania

Idea projektu badawczego, który pozwoliłby na diagnozę sytuacji ekonomicznej sektora kreatywnego na obszarze Warszawy, powstała podczas realizacji projektu European Creative Cluster Lab przez Miasto Stołeczne Warszawa. Kluczowym problemem, przed jakim stoją osoby budujące politykę wsparcia sektora kreatywnego jest bowiem brak bieżącej informacji o sytuacji ekonomicznej podmiotów sektora kreatywnego i właśnie jej uzupełnieniu służy nasz projekt. 

 
Jeżeli zatem prowadzisz działalność komercyjną lub niekomercyjną w kilku bądź w jednym z poniższych obszarów:Informacja interesująca dla architektów z Warszawy. 
  • Architektura i projektowanie wnętrz: Działalność w zakresie architektury (PKD 71.11.Z)

a siedziba Twojej organizacji znajduje się na terenie Miasta Stołecznego Warszawy, przyłącz się do nas i wypełnij ankietę. Wypełnienie ankiety zajmie Tobie nie więcej niż 13 minut!

 

 


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved