Start aktualności V Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz INAW…
POWRÓT

V Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz INAW 2018

01.12.2017

Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Małopolski Ogród Sztuki w Krakowie oraz Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w V Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz (INAW 2018), którego najbliższa edycja będzie mieć miejsce w dniach 7-25 marca 2018 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie.

Do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz zapraszamy projektantów, studentów i pedagogów wyższych uczelni artystycznych i projektowych z kraju i z zagranicy.

W ramach Biennale organizowane są: 
- dwudniowa międzynarodowa konferencja naukowa pt.: „RE/IN/VENTING” skierowana do artystów, projektantów, a także studentów;
- konkurs studencki „MOS-SPACE – RE/IN/VENTING”, do udziału w którym zapraszamy studentów wyższych uczelni artystycznych i projektowych z kraju i z zagranicy; zadaniem konkursu jest redefinicja i rekonfiguracja przestrzeni Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie; 
- prezentacje interdyscyplinarnych działań Wydziałów Architektury Wnętrz uczelni państwowych z całej Polski;
- wydarzenia interdyscyplinarne, w tym instalację powstałą podczas warsztatów prowadzonych przez Samuela Gonçalvesa oraz prezentację studentów z AA School of Architecture London. 

Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym przez Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie od 2010 roku. Tegoroczna, piąta już edycja Biennale, stanowi część obchodów Jubileuszu 200-lecia Uczelni i została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy.

Więcej http://www.inaw.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved