Start aktualności V edycja turnieju tenisowego WOFA 2018
POWRÓT

V edycja turnieju tenisowego WOFA 2018

25.04.2018

Tegoroczny turniej odbywać się będzie pod hasłem „P O M A G r A M Y”.  Po raz pierwszy intencją turnieju WOFA, oprócz spędzania wspólnie pięknego majowego weekendu, będzie pomoc naszym koleżankom i kolegom – architektkom i architektom, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach życiowych, głównie związanych z poważnymi problemami zdrowotnymi, których leczenie wymaga znacznych nakładów finansowych.

W ramach Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów działa tzw. Komisja Samopomocowa, która przyznaje niewielkie wsparcie finansowe ze środków DSOIA RP, osobom które zgłoszą się z prośbą o pomoc. Osoba, której pomagamy w tym roku, jak i inne osoby, którym będziemy chcieli pomóc w następnych latach, została wskazana przez w/w komisję jako szczególnie wymagającą wsparcia.

W związku z powyższym, w ramach opłaty wpisowej, prosimy o wpłatę kwoty 100 zł na konto bankowe naszej koleżanki architektki Pani Jolanty Korbut-Majchrzak zmagającej się z chorobą nowotworową. Nr konta 43 1140 2004 0000 3502 6764 3264. Wpłata nie jest obowiązkowa.

Mam nadzieję, że taka formuła naszych spotkań tenisowych spotka się z Waszą akceptacją i przyczyni się do jeszcze większej konsolidacji naszego środowiska zawodowego.

Ze sportowym pozdrowieniem
Maciej Szarapo

PROGRAM IMPREZY

W tym roku gramy na tych samych zasadach jak przed rokiem, a więc:

  • Głównym turniejem będą rozgrywki deblowo-mixtowe bez podziału na kategorie wiekowe i płeć,
  • Turnieje singlowe damskie i męskie będą rozgrywkami towarzyszącymi,
  • Pierwszą fazę turnieju deblowo-mixtowego gramy w grupach, w drugiej fazie najlepsze pary każdej z grup będą walczyły o zwycięstwo w systemie pucharowym,
  • Turnieje singlowe w systemie pucharowym
  • Rozpoczynamy turniej w piątek 18.05.2018 r. o godz. 15.00 losowaniem drabinek turniejowych,
  • Planujemy rozpoczęcie gier zaraz po losowaniu ok. godz. 16.00,
  • Zakończenie turnieju wraz z rozdaniem nagród odbędzie się w sobotni wieczór podczas Player’s Party (ewentualne dogrywki, zakończenia meczów są możliwe jeszcze w niedzielę).
  • Rozpoczęcie Player’s Party około godz. 19.00, podczas którego w planach jest koncert Macieja Czemplika i Soni Hornatkiewicz. Player’s Party będzie tradycyjnie okazją do wspólnej zabawy i rozmów do późnych godzin nocnych przy muzyce.

MIEJSCE ROZGRYWANIA TURNIEJU

Gramy na przepięknych kortach Stadionu Olimpijskiego – al. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław.
Gospodarzem turnieju jest Olimpijski Club, który odpowiada również za sprawy formalno-organizacyjne turnieju. Więcej http://www.izbaarchitektow.pl/pokaz.php?id=2825


Autor:

Maciej Szarapo
http://www.izbaarchitektow.pl/


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved