Start aktualności Ulice po neonach - jak dziś projektować identyfikację…
POWRÓT

Ulice po neonach - jak dziś projektować identyfikację wizualną? - wykład, debata i film

02.06.2015
Zapraszamy na  “Ulice po neonach. Jak dziś projektować identyfikację wizualną?” - to wydarzenie na pograniczu architektury, socjologii i kultury, które w ramach dyskusji zapoczątkowanych przez koncept Roosevelta 22 odbędzie się 9 czerwca o godz. 17.00 w Concordii Design.
 
W programie wykład eksperta - prezesa STGU (Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej) Dawida Korzekwy połączony z dyskusją gości specjalnych(, Michał Włodarczyk Garvest, Paweł Natkaniec z pracowni NO Natkaniec Olechnicki Architekci, co-architekt Bałtyku, Piotr Libicki, plastyk miejski, Marian Misiak grafik, projektant identyfikacji wizualnej, dr Magdalena Mrugalska-Banaszak kurator wystawy “Neony” w Muzeum Narodowym w Poznaniu). Tematem spotkania będzie poszukiwanie nowych form projektowania identyfikacji wizualnej, a zwłaszcza reklamy zewnętrznej w przestrzeni publicznej czyli w skrócie jeśli nie neony to co?. Poznamy różne punkty widzenia, wyzwania i ograniczenia. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych nowoczesną architekturą i odpowiedzialnym projektowaniem. 
 
Wieczór zakończy się spotkaniem z reżyserem filmu “Neon” Ericem Bednarskim i pokazem jego filmu, który od swojej premiery jest nieustannie prezentowany na licznych festiwalach architektury - ostatnio w Nowej Zelandii na Resene Architecture & Design Film Festival 2015.
 

Autor:

Monika Tokarska
monika.tokarska@spoldzielniapr.com


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved