Start aktualności Spotkanie z Mistrzem - Małgorzata Pilinkiewicz, Tomasz…
POWRÓT

Spotkanie z Mistrzem - Małgorzata Pilinkiewicz, Tomasz Studniarek- 27 czerwca 2024. godz. 18.00

13.06.2024

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza w czwartek, 27 czerwca 2024 do Galerii Architektury SARP Oddział Kraków na wykład Małgorzaty Pilinkiewicz i Tomasza Studniarka z pracowni archistudio studniarek + Pilinkiewicz. 

Biuro projektowe archistudio studniarek + pilinkiewicz od 1992 roku realizuje projekty budynków użyteczności publicznej, mieszkaniowych, przemysłowych, które w większości są wynikiem nagród otrzymanych w realizacyjnych konkursach architektoniczno-urbanistycznych. 

4 budynki autorstwa archistudio uzyskały nominacje do Nagrody Miesa van der Rohe: Sąd Okręgowy w Katowicach, Maneż Muzeum Zamek w Łańcucie, Dom w Krajobrazie I, Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim.

Ważniejsze realizacje biura to: Sądy Rejonowe w Koninie, Siemianowicach Śląskich, Zielonej Górze, Grajewie, Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym, Rewitalizacja i przebudowa Storczykarni, Kasyna Muzeum Zamku w Łańcucie, przebudowa Starego Ratusza w Bielsku-Białej, kompleks budynków Muchowiec Active Park w Katowicach.

 

Wykład jest częścią cyklu „Spotkanie z Mistrzem” organizowanego w krakowskim Oddziale SARP. W ramach cyklu prezentowana jest twórczość architektoniczna najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.

 

Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 czerwca 2024, o godzinie 18:00, w Galerii Architektury SARP Oddział Kraków przy placu Szczepańskim 6 w Krakowie.


Autor:

SARP Kraków
sarp@sarp.krakow.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved