Start aktualności Spacer OW SARP z urbandesign.pl po ogrodach Kampusu…
POWRÓT

Spacer OW SARP z urbandesign.pl po ogrodach Kampusu FOREST

31.08.2022
Sekcja Architektury Krajobrazu OW SARP zaprasza na spacer Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich (OW SARP) po ogrodach Kampusu biurowego FOREST przy ulicy Burakowskiej 14 w Warszawie, autorstwa architektów krajobrazu z pracowni urbandesign.pl. Naszym gościem będzie: architekt krajobrazu Robert Nowicki – urbandesign.pl. 
Na spacer obowiązują zapisy, liczba uczestników spaceru jest ograniczona. 
 
Rejestracja uczestników spaceru nastąpi wg kolejności zgłoszeń – przy założeniu, że pierwszeństwo będą mieć członkowie OW SARP bez zaległości składkowych.
Wstęp wolny. 
Spacer potrwa ok 2 godzin. 

Zbiórka: przed drewnianym pawilonem (showroomem inwestycji) przy ul. Burakowskiej 25, godz. 11:00.
Forest to jedna z warszawskich inwestycji HB Reavis Poland Sp. z o.o. W maju br. spacerowaliśmy po budynku z architektami z pracowni HRA Architekci, projektantami obiektu. Teraz zapoznamy się z ogrodami na dachach i na dziedzińcu Kampusu biurowego Forest.
 
Będzie to czwarty spacer z cyklu wydarzeń Sekcji Architektury Krajobrazu OW SARP pt.: „Spacer OW SARP – obiekt architektury krajobrazu i jego twórca. Architekci krajobrazu oprowadzają po obiektach swojego autorstwa”.
Spacery po obiektach architektury krajobrazu organizujemy skupiając się na współczesnych realizacjach w Warszawie, których autorami są polscy architekci krajobrazu. Pragniemy poprzez spacery promować zawód architekta krajobrazu, a także zachęcać architektów krajobrazu do dołączania do Sekcji Architektury Krajobrazu OW SARP. 
Relacje ze spacerów z ww. cyklu publikujemy na podstronie Sekcji: https://sarp.warszawa.pl/.../sekcja-architektury

DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved