Start aktualności śniadanie OW SARP 11 lipca 11h
POWRÓT

śniadanie OW SARP 11 lipca 11h

06.07.2021

W niedzielę 11 lipca 2021 r. w ogrodzie naszej siedziby w Pałacu Zamoyskiego przy ul. Foksal 2 w Warszawie nastąpi otwarcie nowego cyklu spotkań pt. „Śniadania na Foksal”. W pięknym otoczeniu przyrody, podczas niedzielnego brunchu porozmawiamy o kilku ważnych sprawach.

Spotkanie uświetni prelekcja Gościa Specjalnego - Kamila Wyszkowskiego, Dyrektora Wykonawczego UN Global Compact Network Poland (największej na świecie inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes), pt. "Zmiana Klimatu i rola zrównoważonych miast w ograniczeniu emisji".

Po wystąpieniu Gościa Specjalnego, zapraszamy na panel dyskusyjny z Partnerami – przedstawicielami firm, które cieszą się opinią walczących ze zmianami klimatu, podejmujących działania zmierzające do obniżenia emisji CO2, produkujących zieloną energię czy wpisujących się w gospodarkę obiegu zamkniętego. Rozmowę moderować będą przedstawiciele Koła Architektury Zrównoważonej Oddziału Warszawskiego SARP.

Zapraszamy architektów, nie tylko członków SARP, studentów oraz wszystkich chętnych miłośników budownictwa zrównoważonego. Chcemy, aby „Śniadania” stały się okazją stworzenia branżowej, nieformalnej przestrzeni do wymiany myśli, rozmów na ważne tematy, pretekstem do nawiązania nowych znajomości, a to wszystko w wyjątkowym otoczeniu Ogrodu i Pałacu Zamoyskich.
Po oficjalnej części wykładowo-dyskusyjnej przewidujemy kontynuację rozmów podczas pikniku w Ogrodach. Ponieważ to czas śniadania/ brunchu przewidujemy drobny poczęstunek. Nie zapomnijcie zabrać kocy!

UWAGA:
Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Ze względu na ograniczenia sanitarne, na wydarzenie obowiązują zapisy oraz limit osób.
Przypominamy o zabraniu maseczek.

Link do rejestracji:

https://docs.google.com/forms/d/1MFs_iPo-8CScAx_s-jpd_zc1rmOpO95QVu3yi7hYDBc/viewform?fbclid=IwAR0HhKzfg9tGml620nFjZLemQPJ-QCOhvXyPQJhhYWHJoTe94_yu2x_YjgE&edit_requested=true
 


Autor:

Wioletta Fabrycka
wioletta.fabrycka@gmail.com


do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved