Start aktualności Shigeru Ban i architektura dla uchodźców -…
POWRÓT

Shigeru Ban i architektura dla uchodźców - konferencja

11.09.2022

Zapraszamy na konferencję Shigeru Ban i architektura dla uchodźców 28.09.2022 r. w Warszawie

Niezwykła postać w świecie architektury społecznie zaangażowanej, Shigeru Ban, odwiedzi po raz kolejny Polskę, aby opowiedzieć o temacie, który w ostatnich miesiącach stał się nam szczególnie bliski. 

Japoński architekt będzie gościem specjalnym konferencji „Shigeru Ban i architektura dla uchodźców” organizowanej przez firmę Geberit w partnerstwie z Oddziałem Warszawskim Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. 

Konferencja odbędzie się 28 września 2022 r. w Pawilonie SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie w godzinach 12.30-17.00.

Spotkanie poprowadzi Magda Maciąg – architektka, członkini zarządu OW SARP i pełnomocnik ds. programowych ZODIAK WPA. 

Inicjatorem konferencji i wspierającym wydarzenie merytorycznie jest Hubert Trammer – polski architekt i uczestnik Okrągłego Stołu Nowego Europejskiego Bauhausu. 

Konferencja „Shigeru Ban i architektura dla uchodźców” to niepowtarzalna okazja uczestnictwa w prezentacji twórczości przez samego architekta, połączonej z prezentacjami realizacji Paper Partition System na terenie Ukrainy, Słowacji i Polski, oraz prezentacjami innych przykładów architektury dla uchodźców zrealizowanych na terenie Polski, Rumunii i Ukrainy, przez osoby biorące w nich udział, a także wspólną sesją pytań i odpowiedzi ze wszystkimi prelegentami.  

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=hZbHSRF-ekO7Jeulj8BB9dv729q4fL5Eh2V4P4NtyjtUQVlYNFFLWU5PUThTN1hWSVFXSzQwTk02Sy4u
 


Autor:

SARP Warszawa
admin@sarp.warszawa.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved