Start aktualności SARP dla Młodych
POWRÓT

SARP dla Młodych

18.06.2019

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich w dniu 26 czerwca organizuje spotkanie integracyjne dla młodych sympatyków, a w szczególności studentów wydziałów architektury (spotkanie dla młodych aktywistów Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz wszystkich studentów kierunków Architektury).

Celem spotkania jest integracja warszawskich architektów przed „40-tką” oraz zaprezentowanie działalności OW SARP. Prezentacja została przygotowana z myślą o przyszłych członkach, m.in. studentach architektury oraz niezdecydowanych jeszcze architektach myślących o dołączeniu do Stowarzyszenia. Omówiona zostanie struktura Oddziału oraz możliwość włączenia się w działalność.

W ramach spotkania zostaną zaprezentowane koła i sekcje OW SARP oraz ich działalność. Koła i sekcje pełnią w strukturze Oddziału bardzo istotną, integracyjną rolę. To właśnie tu można poznać pasjonatów Architektury, realizować wspólnie ciekawe projekty oraz rozwijać swoje hobby. Można tu także nawiązać ciekawe znajomości i przyjaźnie.

Na zakończenie spotkania zaplanowana jest dyskusja na temat roli młodych architektów w strukturze OW SARP. Dodatkowo będzie możliwość zapisania się do Stowarzyszenia dla wszystkich osób, które ukończyły przynajmniej I stopień studiów architektonicznych. 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/659456127852087/

 


Autor:

Łukasz Mazur
arch.lukaszmazur@gmail.com


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved