Start aktualności Rejs Architektów po MORZU ŚRÓDZIEMNYM - zapraszamy…
POWRÓT

Rejs Architektów po MORZU ŚRÓDZIEMNYM - zapraszamy na dwa 7-dniowe etapy

15.10.2014
Na pokładzie najstarszego polskiego Żaglowca - STS Kapitan Borchardt - popłyniemy z hiszpańskiej Barcelony przez Walencję, Alicante, słoneczną Palmę lub Ibizę z powrotem do stolicy Katalonii poznając architekturę odwiedzanych miast. Doświadczenie żeglarskie NIE jest wymagane!

Żaglowiec STS Kapitan Borchardt
I  etap - 7 dni - 08/11/2014 - 15/11/2014 :  BARCELONA / VALENCIA / ALICANTE  
II etap - 7 dni - 15/11/2014 - 22/11/2014 :  ALICANTE / PALMA DE MALLORCA / BARCELONA  

Dlaczego "pływające"?
Na rejsie wszyscy uczestnicy stanowią załogę szkoleniową jachtu, uczestnicząc w systemie wacht (służb) we wszystkich pracach związanych z funkcjonowaniem jednostki (manewrowanie, nawigacja, prace bosmańskie, dyżury w kuchni, itd.), co znakomicie służy dobrej integracji i pozwala kształtować najlepsze cechy charakteru, bo na pokładzie każdy odpowiedzialny jest za wszystkich. Ważną cechą życia na jachcie jest ciągła praca w grupie, która jest nieoceniona także w pracy zawodowej architekta. Ponadto wspólne przebywanie na jachcie (kajuty, kambuz, pokład, wachty) i bezkres Morza stwarzają znakomite warunki do długich, twórczych debat, które są tak ważne w zawodzie Architekta, a o które tak trudno, jeśli ciągle gdzieś biegniemy, odbieramy telefony, czy po prostu się nie spotykamy.

Dlaczego "seminarium architektury"?
Ponieważ każdy z uczestników przed wypłynięciem dostaje obiekty do opracowania, a w trakcie rejsu - podczas wspólnych spacerów i wycieczek - prezentuje je.

Zgłoszenia
rejs.architektow@bractwobrygowe.org.pltel. +48 608370078 (Mateusz Potempski), www.facebook.com/rejsarchitektow
 

Autor:

Stowarzyszenie Bractwo Brygowe
rejs.architektow@bractwobrygowe.org.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved