Start aktualności Przegląd Architektury Województwa Opolskiego 2014
POWRÓT

Przegląd Architektury Województwa Opolskiego 2014

23.04.2014
Przegląd Architektury Województwa Opolskiego 2014 - organizowany przez SARP o/Opole i Opolską Okręgową Izbę Architektów w ramach Tygodnia z Architekturą. Wystawa prezentowana będzie w holu Urzędu Marszałkowskiego w Opoluod 26.05.14-06.14.
 
Uczestnicy:
Do uczestnictwa w wystawie zapraszamy wszystkich opolskich architektów, zarówno pracownie architektoniczne jak i indywidualnych architektów projektujących,  będących na emeryturze, a także młodych architektów rozpoczynających dopiero swoją twórczą pracę.

Tematyka plansz
Tematyka prezentowanych plansz jest dowolna. Mogą to być projekty, zdjęcia realizacji, szkice,koncepcje architektoniczne, rysunki, oraz wszelkie inne formy pokazujące idee projektowe. Prezentacja na 1 planszy o wymiarach 70x100 cm w układzie poziomym na lekkim podkładzie. 

Druk i finansowanie
Druk i przygotowanie plansz, oraz katalog wystawy zostaną wykonane na podstawie dostarczonych przez uczestników elektronicznych materiałów na "plansze". Wykonanie plansz i katalogu zostanie sfinansowane przez Opolską Okręgową Izbę Architektów. Plansze pozostaną do dyspozycji Izby i SARPu w celach promocyjnych.
 
Wzór planszy
Wzór planszy na wystawę zostanie umieszczony na stronach SARPu (www.sarp.opole.pl) i Izby (izbaarchitektow.opole.plpod nazwą : Przegląd Architektury Województwa Opolskiego, który należy pobrać, wypełnienić ( plik pdf) zdjęciami i tekstami, zgodnie z załączonym wzorem (plik jpg) i instrukcją. Zdjęcia można umieszczać w dowolnej konfiguracji, przy zachowaniu linii podziału, które zostały pokazane na planszy, Na rysunku pokazano także przykładowe układy planszy. W wypadku problemów z wykonaniem plansz - prosimy o kontakt z biurem SARP
 
Katalog 
Katalog prezentujący materiały uczestników wystawy zostanie opracowany na podstawie przekazanych materiałów na plansze i wydany, w miarę możliwości w okresie wystawy lub po jej zakończeniu.
 
Termin:
Gotowe plansze w formacie pdf, tiff, jpg, w rozdzielczości 300dpi prosimy dostarczyć do biura SARPu lub Izby do 07 maja 2014 na płycie CD
 
Link do planszy:
 
Wystawa będzie okazją do prezentacji własnej twórczości, dyskusji i spotkania środowiska architektów województwa opolskiego.

Autor:

SARP Opole
opole@sarp.org.pl


do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved