Start aktualności Prośba o pomoc dla koleżanki Anety Wlazło
POWRÓT

Prośba o pomoc dla koleżanki Anety Wlazło

17.09.2020

 

Drodzy, Koleżanki i Koledzy.
Prawdopodobnie, jesteście nieustannie pochłonięci zmaganiem się z codziennymi trudnościami życia zawodowego i prywatnego, równocześnie starając się nie zaniedbywać kontaktów przyjacielskich i najistotniejszych dla większości, relacji rodzinnych. Nie zakładacie pewnie, że te niekończące się działania mogą nagle, w jednej chwili, zatrzymać się w miejscu.
Jedno z Nas doświadczyło ostatnio takiej traumy.
Aneta Wlazło jest dla części z Was, odległym wspomnieniem studenckich czasów, dla innych, kompetentną, profesjonalną koleżanką po fachu, dla nas jest przede wszystkim wiernym i oddanym przyjacielem. Poza tym,  jest po prostu ciepłym, wrażliwym człowiekiem, o czym wie każdy, kto spotkał ją kiedykolwiek na swojej drodze. Aneta toczy aktualnie wojnę o wszystko, w rzeczywistości, której miejmy nadzieję, nie doświadczymy nigdy osobiście.  
Zwracamy się do Was z potrzeby działania, ponieważ czujemy, że byłoby pięknie móc liczyć na siebie nawzajem w takich ekstremalnych momentach życia. Mamy marzenie, żeby nasza zawodowa wspólnota, na co dzień często kontestująca różne solidarnościowe inicjatywy, była empatyczną, wspierającą społecznością w chwilach, gdy jedno z nas tarci grunt pod nogami. 
O to Was prosimy, załączając poniżej link do strony zawierającej więcej szczegółów. Pomoc materialna jest oczywiście nieoceniona, ponieważ stwarza możliwości, które dają nadzieję. Wzmocniona matematycznym czynnikiem, może osiągnąć sumę pozwalającą na wykorzystanie wszystkich dostępnych opcji leczenia. A jesteśmy przecież wystarczająco liczną grupą, żeby tak się stało. Nie mniej istotny , naszym zdaniem jest przekaz niematerialny każdego, pojedynczego gestu. Nawet nie próbujemy sobie wyobrazić, czego doświadcza aktualnie Aneta. Empatycznie jednak czujemy, że każdy skierowany w jej stronę sygnał jest bezcenny, ponieważ zmniejsza jej poczucie osamotnienia i może uzbroić Ją w uzdrawiającą wiarę w drugiego człowieka.

Z wielką nadzieją, Przyjaciele Anety.
Anna Albiniak i Mariusz Lewandowski

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/aneta-wlazlo


Autor:

SARP WARSZAWA


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved