Start aktualności Prawo Budowlane - najistotniejsze zmiany dla…
POWRÓT

Prawo Budowlane - najistotniejsze zmiany dla architekta

24.11.2020

W ślad za szkoleniem z nowelizacji prawa budowlanego Krajowa Rada Izby Architektów RP przygotowała publikację "Poradnik Prawny Architekta, Prawo Budowlane,  najistotniejsze zmiany dla architekta" dotyczące zmian w prawie budowlanym jakie weszły w życie 19 września 2020 r.

Publikacja zawiera materiały ze szkolenia przygotowanego i poprowadzonego przez architekta IARP Grzegorza Jachyma, Członka Prezydium Krajowej Rady Izby Architektów, Koordynatora Komisji prawa inwestycyjnego przy KRIA, Przewodniczącego Podkomisji Prawa budowlanego KRIA.

Publikacja omawia najistotniejsze zmiany prawa wpływające na pracę architekta (i nie tylko) po wejściu w życie nowelizacji ustawy Prawo budowlane. Wśród omawianych zagadnień znajdują się m.in. przepisy dot. odstępstw od przepisów techniczno-budowlanych, procedur dla obiektów niewymagających pozwolenia na budowę, nowego podziału projektu budowlanego, weryfikacji projektu przez organy, istotnych odstąpień od zatwierdzonych projektów, rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych oraz przepisów przejściowych do ustawy.


Pobierz:

prawo-dla-architekta.pdf

DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved