Start aktualności „Polacy z werwą” Podsumowanie III edycji…
POWRÓT

„Polacy z werwą” Podsumowanie III edycji Plebiscytu

12.10.2015

Katarzyna i Wojciech Sokołowscy są laureatami trzeciej edycji Plebiscytu „Polacy z Werwą”, którego inicjatorem jest PKN ORLEN. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 9 października 2015 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie, Katarzyna i Wojciech Sokołowscy odebrali z rąk jurorów czek na 50 tysięcy złotych oraz statuetkę autorstwa Pawła Althamera.

Katarzyna i Wojciech Sokołowscy – rodzeństwo, które udowadnia, że design jest i piękny, i potrzebny. Specjalizują się w kompleksowym projektowaniu przemysłowym    i samochodowym. Stworzyli w Gliwicach w 2007 r. studio projektowe SOKKA. Twórcza pasja przynosi efekty, które budzą ich dumę, a przede wszystkim uznanie klientów. Wśród imponujących osiągnięć w zakresie projektowania, które pomogły zbudować niezwykłe sukcesy ich klientów są: wóz wsparcia bezpośredniego PL – 01 CONCEPT dla OBRUM (2013), wóz wyścigowy austriackiej reprezentacji World RX Team Austria (2015), wóz strażacki francuskiej firmy GIMAEX, motocykl Hillclimber stworzony
z trzykrotnym mistrzem świata w bobslejach Alanem Wicki na Concorso d'Eleganza Villa d'Este (2012) czy Mobilne Kontenery Designu - DMY 2013 w Berlinie. Design to dla nich także pole świetnej zabawy, czego przykładem są własne eksperymentalne projekty – ławki grzejące dla firmy Fortum i ławki solarne Lightbench. 

Więcej informacji na temat Plebiscytu: www.polacyzwerwa.pl

 


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved