Start aktualności NEED. DEVELOPING NONSTANDARD ARCHITECTURE - Warsztaty…
POWRÓT

NEED. DEVELOPING NONSTANDARD ARCHITECTURE - Warsztaty studenckie we Wrocławiu

23.09.2014

NEED. DEVELOPING NONSTANDARD ARCHITECTURE - Warsztaty studenckie, projektowo-badawcze, w poszukiwaniu architektury niestandardowej.

Termin: 11-17 października 2014
Lokalizacja: bud. SARP ul. Oławska 21, Wrocław
Zapisy: Wyślij swoje CV oraz jedną stronę A4 z Twoim najbardziej innowacyjnym projektem na adresrecruitment@lax.com.pl
Termin nadsyłania aplikacji do 7 października 2014

Miejska mobilność przejawia się nie tylko w częstości korzystania z transportu publicznego i innych środków komunikacji. Nie jest też wyrażona jedynie tym jak intensywnie używamy mobilnych mediów takich jak Internet czy telefon. Mobilność to w dużym stopniu nasza zdolność adaptacji do nowych sytuacji i umiejętność elastycznego wykorzystywania przestrzeni miejskiej. Mobilne społeczeństwo implementuje różne formy aktywności społecznej czy zawodowej w swoją indywidualną przestrzeń tranzytową nadając jej hybrydowego charakteru. Wielozadaniowy tryb życia i towarzyszący mu postęp technologiczny sprzyja wypełnianiu obowiązków niezależnie od lokalizacji. Tym samym tryb życia mieszkańców nowoczesnych miast zmienia się, tworząc zapotrzebowanie na nowe, nieodkryte rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne.

Warsztaty „NEED. Developing nonstandard architecture” poświęcone są obserwacji, analizie i syntezie nietypowych aktywności mieszkańców Wrocławia. Uczestnicy warsztatów będą mięli okazję opracować koncepcyjne projekty elementów przestrzeni miejskiej starając się zaadresować w nich odpowiedzi na ukryte potrzeby bytowe mobilnego społeczeństwa. Więcej...


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved