Start aktualności Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog…
POWRÓT

Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny

16.10.2015

W dniach 21-22 października 2015 roku odbędzie się VII cykliczna konferencja pt. „Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”, organizowana  przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP i Stowarzyszeniem Konserwatorów Zabytków. Tytuł tegorocznej edycji konferencji  brzmi  „Rewitalizacja – powrót do miasta”. 

W gronie architektów, inwestorów i developerów , jak też  przedstawicieli służb konserwatorskich administracji rządowej  i samorządowej podjęte zostaną palące  problemy związane  z ochroną i zarządzaniem  zabytkowymi zespołami  architektonicznymi  i układami urbanistycznymi w warunkach znacznej ekspansji inwestycji budowlanych  w głąb zabytkowej  tkanki  miejskiej. 

Podobnie jak w latach ubiegłych  udział w konferencji, wraz z posiłkami, jest bezpłatny.   Odbywać  się ona będzie w sali konferencyjno-kinowej Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie, ul. Kredytowa 1.Na życzenie prześlemy listę pobliskich hoteli wraz z kosztami noclegu .  W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny z kierownikiem Biura Organizacyjnego panią Lidią  Goldberg – tel. 22 408 11 62


Pobierz:

program.pdf

Autor:

Lidia Goldberg
lidiagb@poczta.onet.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved