Start aktualności LABORATORIUM ARCHITEKTURY NOMINOWANE DO NAGRODY WYDARZENIE…
POWRÓT

LABORATORIUM ARCHITEKTURY NOMINOWANE DO NAGRODY WYDARZENIE MUZEALNE ROKU SYBILLA 2022!

17.05.2023

Z radością informujemy, że nasz program edukacyjny "Laboratorium Architektury" został nominowany do nagrody Wydarzenie Muzealne Roku Sybilla 2022 w kategorii Edukacja! 

Również Państwo mogą oddać na nas swój głos - właśnie ruszyło głosowanie publiczności na ulubiony projekt muzealny 2022 roku :) 

Laboratorium Architektury to pilotażowy program edukacyjny, który zakładał realizację dwóch celów: opracowanie działań włączających edukację architektoniczną do programu nauczania klas 1-3 szkoły podstawowej (6-10 lat) oraz uwrażliwienie dzieci na przestrzeń, w której żyją. 

W prowadzonych przez dwa lata warsztatach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, dzieci z niepełnosprawnością wzrokową, słuchową i intelektualną, a także dzieci-uchodźcy z Ukrainy. Staraliśmy się pokazać im, że architektura to nie tylko wznoszenie konstrukcji, ale i oprawa codziennego życia, wywierająca ogromny wpływ na nasze samopoczucie.
Wspólnie z grafikiem Pawłem Mildnerem stworzyliśmy również bezpłatną książkę "Laboratorium architektury", czyli zestaw ćwiczeń opartych na zagadnieniach poruszanych w projekcie i punkt wyjścia do prowadzenia własnych eksperymentów. 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie zagłosować właśnie na Laboratorium Architektury!

Formularz do głosowania znajdziecie pod tym linkiem: https://bit.ly/sybilla-2022
Na Wasze głosy czekamy do piątku 26 maja (do północy).

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!
 – Agnieszka Gola i Patrycja Mazurek, koordynatorki programu Laboratorium Architektury


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved