Start aktualności JUNG Architecture Talks - 14.09.2023
POWRÓT

JUNG Architecture Talks - 14.09.2023

01.09.2023

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie JUNG ARCHITECTURE TALKS pod hasłem Przyszłość inteligentnie zaprojektowana. To wyjątkowe spotkanie skierowane jest do architektów, projektantów wnętrz i wszystkich zainteresowanych tematyką architektury przyszłości.

W ramach JUNG ARCHITECTURE TALKSbędziemy skupiać się na rozważaniu najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie inteligentnego projektowania. Naszym celem jest przedstawienie perspektywicznych rozwiązań, które kształtują przyszłość architektury i wpływają na nasze codzienne życie.

Czekamy na wyjątkowego gościa, architekta i teoretyka - Olafa Grawerta (bplus.xyz / b+, Berlin / Zurych), który od lat zaangażowany jest w badania politycznych i ekonomicznych uwarunkowań planowania przestrzeni. Jego głębokie zrozumienie tematu inspiruje do poszukiwania transformacyjnych rozwiązań. Nie zabraknie również niezwykle utalentowanego architekta, Petera Ippolito (Ippolito Fleitz Group, Stuttgart), którego multidyscyplinarne i pełne pasji podejście do architektury fascynuje od pierwszego spotkania. Jego szerokie spektrum wiedzy oraz szczególne zrozumienie designu kreują lepszy świat z każdym jego projektem.W trakcie tego wieczoru spotkamy również Filipa Springera (dziennikarz i autor, fotograf), który jako znawca architektury i kolekcjoner wizualnych absurdów, zaskoczy nas swoimi opowieściami o nigdy niezrealizowanych miastach i tajemniczych przestrzeniach, które otworzą przed nami zupełnie nowe perspektywy.Wydarzenie będzie prowadzić uznany kurator nagrody Miesa van der Rohe - Ivan Blasi, który wniesie swoją mądrość i doświadczenie, by wieczór był jeszcze bardziej owocny i inspirujący.JUNG ARCHITECTURE TALKS stanowią doskonałą okazję do interakcji z profesjonalistami z branży oraz wymiany doświadczeń i pomysłów. Będzie to inspirujące środowisko, które pozwoli nam zbliżyć się do przyszłości architektury. Dołącz do nas i odkrywaj perspektywy inteligentnego projektowania, które kształtują naszą przyszłość!

Data wydarzenia: 14 września 2023 r. godz. 18:00 -23:00
Miejsce wydarzenia: SEN, ul. Wioślarska 6/3, Warszawa

  
⁠Wydarzenie dedykowane wyłącznie dla architektów i architektów wnętrz.
Rejestracja https://jung-architecture-talks.konfeo.com/pl/groups?fbclid=IwAR2MDZ079tHyzVuQf2TcP2FlZkgq7h9VLx1HLp0BT6MkAnFNW8GiD8lLzm8


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved