Start aktualności IV Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego…
POWRÓT

IV Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego w Brydżu Sportowym

29.02.2016

W ramach działalności integrującej środowiska zawodowe organizowane są, zgodnie z kilkuletnią już tradycją, IV Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego w Brydżu Sportowym. Inicjatywa ta będzie realizowana po raz czwarty przez zespół złożony z przedstawicieli Mazowieckiej Okręgowej Izby Lekarskiej, Warszawskiego Związku Brydża Sportowego i Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, która tym razem udostępnia swoją siedzibę na miejsce rozgrywek.

Taki wybór miejsca wynika z faktu, iż Mazowiecka Izba jest organizatorem comiesięcznych turniejów cieszących się dużą frekwencją. Termin rozgrywek: 15-16 maja.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich konkurencjach brydża sportowego: indywidualnej, parami i zespołowej (teamów cztero/sześcioosobowych).

Gorąco witane będą nie tylko zespoły, ale również brydżowe pary i samotników uczestniczących w konkurencji indywidualnej.

Regulamin zawodów zawierający wszelkie niezbędne informacje został zaakceptowany przez najwyższe władze brydżowe w naszym kraju, tj. Polski Związek Brydża Sportowego, i wpisany do oficjalnego kalendarza PZBS jako impreza rangi Środowiskowych Mistrzostw Polski. Profesjonalne przygotowanie logistyczne gwarantuje WZBS poprzez zapewnienie wytrawnego zespołu sędziowskiego i niezbędnego sprzętu.


Pobierz:

regulamin-misja-2015-jk.pdf

Autor:

Izba Architektów


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved