Start aktualności IV EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH WARSZTATÓW PROJEKTOWYCH…
POWRÓT

IV EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH WARSZTATÓW PROJEKTOWYCH FRESH DESIGN

03.03.2016

Fresh Design 2016 to już czwarta edycja międzynarodowych warsztatów projektowych. Zapraszamy na nie wszystkich słuchaczy studiów artystycznych oraz technicznych z Europy i nie tylko. Będzie to kolejna szansa do zderzenia doświadczeń, konfrontacji swoich myśli oraz wspólnej pracy nad problemami, które są uniwersalne dla wszystkich projektantów.

Tematem tegorocznego Fresh Design jest „RZEKA: POŁĄCZENIA”. Tak jak w listopadzie, obszarem działań będą tereny wzdłuż rzeki Odry w ścisłym centrum Wrocławia. Rezultaty poprzedniej edycji posłużą tym razem za bazę dla nowych projektów. Młodzi projektanci skupią się na konkretnych problemach zdefiniowanych w masterplanach, które powstały w trakcie Fresh Design 2015. Postaramy się na nowo połączyć miasto i ludzi z rzeką.

Tak jak w edycjach poprzednich, prace nad projektami przebiegać będą w międzynarodowych i multidyscyplinarnych grupach. Do współpracy zaprosimy również specjalistów z zakresu projektowania, architektury, urbanistyki, socjologii miasta jak i aktywistów miejskich. Ich doświadczenie oraz wiedza ma inspirować uczestników warsztatów do działań kreatywnych ponad projektowymi podziałami a w zderzeniu z ich świeżym spojrzeniem zaowocować nieoczywistymi rozwiązaniami.

Więcej informacji: www.freshdesign.edu.pl 

Kontakt

Koordynator projektu:

Dariusz Czwilis
+48 606797710
d.czwilis@krzywykomin.pl


Autor:

Oskar Sontowski
o.sontowski@krzywykomin.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved