Start aktualności Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych
POWRÓT

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych

16.11.2018

Kraków, 21-22 listopada 2018

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych, który odbędzie się w dniach 21-22 listopada, to unikalne wydarzenie towarzyszące kongresowi Open Eyes Economy Summit w Krakowie, który odwiedza 2500 osób. Kongres jest zainicjowany przez prof. Jerzego Hausnera i skierowany do wszystkich zainteresowanych nowym ideami i nowym modelem ekonomicznym, który może stać się receptą na wszelkie kryzysy, w tym te, które dotyczą przestrzeni architektoniczno-urbanistycznej miasta. Skupia znanych polityków i społecznych aktywistów, naukowców i studentów, dziennikarzy i artystów.


Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych uzupełnia program główny OEES i jest jedną z ciekawszych propozycji dla ekspertów i słuchaczy sesji poświęconej miastu. FOPA jest również skierowany do mieszkańców Krakowa oraz studentów.

FOPA to dwa dni spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać najciekawszych architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy, przyjrzeć się ich metodzie projektowej i badawczej, poznać spojrzenie na miasto, czy estetykę przestrzeni zurbanizowanej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia, wreszcie usiąść przy dużym stole i porozmawiać. Chcemy, aby mieszkańcy miasta, studenci, goście kongresu mieli możliwość poznania procesu powstawania architektury, a tym samym uczyli się aktywnego uczestnictwa w debacie architektonicznej.
Kreowanie otwartości, budowanie dialogu oraz zaufania społecznego, tworzenie platformy spotkań to bardzo ważne elementy FOPA. Więcej http://www.architekturaibiznes.com.pl/start.php?opt=dlafirm&pid=731


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved