Start aktualności Festiwal Dobrych Projektów Wroclove Design - ruszył…
POWRÓT

Festiwal Dobrych Projektów Wroclove Design - ruszył nabór na wolontariuszy

11.02.2014

14 maja rusza druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design. Jest to festiwal projektów międzynarodowych gwiazd designu oraz zdolnych debiutantów z całej Europy. Organizatorzy festiwalu poszukują wolontariuszy, którzy pomogą stworzyć kilkudniowe święto design i sztuki. Podobnie jak w zeszłym roku, poza główną wystawą, odbędzie się wiele spotkań, debat i paneli dyskusyjnych z autorytetami z zakresu wzornictwa i sztuki. Festiwal pokaże design przyjazny odbiorcy obejmujący różnorodne dziedziny życia: od przedmiotów codziennego użytku, poprzez sztukę użytkową, przestrzeń w architekturze oraz procesy biznesowe. 

II edycja MFDP będzie prawdziwym świętem designu i sztuki, poświęconym rzeczom dobrze zaprojektowanym oraz ludziom, którzy je tworzą.

Podczas festiwalu podejmowana jest ogromna ilość działań w wielu dziedzinach. W związku z tym organizatorzy poszukują osób chętnych do pomocy przy tworzeniu tego wydarzenia. Poszukiwane są osoby ambitne, odważne i pełne zapału do pracy. Doświadczenie nie jest oczekiwane, a jedynym warunkiem jest wiek – należy mieć ukończone 16 lat.

Zapisy na stronie www.wroclovedesign.pl w zakładce „wolontariat”, a więcej informacji uzyskać można pisząc na maila: wolontariusz@wroclovedesign.pl

 

 


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved