Start aktualności DRUŻYNOWY WYŚCIG BIEGOWY PRACOWNI I INSTYTUCJI ARCHITEKTONICZNYCH…
POWRÓT

DRUŻYNOWY WYŚCIG BIEGOWY PRACOWNI I INSTYTUCJI ARCHITEKTONICZNYCH Z TRÓJMIASTA I OKOLIC

21.08.2023

Zapraszamy na pierwszy drużynowy wyścig biegowy pracowni i instytucji architektonicznych z trójmiasta i okolic! Jest to wyjątkowa możliwość do spędzenia wspólnego czasu pod okiem profesjonalistów! Czekają na nas przeróżne atrakcje, m.in. bieg w zespołach, otwarta zumba, darmowe konsultacje z fizjoterapeutą oraz pomiar składu ciała.

Celem wydarzenia jest aktywizacja oraz integracja osób z branży architektonicznej przy jednoczesnej promocji architektury oraz aktywności fizycznej. Wydarzenie ma charakter towarzyski oraz rekreacyjny. Bieg ma charakter drużynowy. Uczestnicy startują w zespołach 3-5 osobowych utworzonych przez pracowników pracowni architektonicznych bądź firm lub instytucji powiązanych z architekturą. 

PODSTAWOWE INFORMACJE:

 

  • Dystans: 3,8 km
  • Limit czasu: brak
  • Kiedy? 27.08.2023, godz. 11:00
  • Start i Meta: Park Reagana w Gdańsku, palenisko i strefa grillowa, 54.415468, 18.605656
  • Wstęp wolny, obowiązują zapisy na bieg do dnia 21.08.2023. 

 

CZEGO MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wybrzeże. Głównym partnerem wydarzenia jest Good Life Clinic & Good Luck Club. Każde biuro otrzymuje od nas 3 wejściówki na tydzień do klubu Good Luck! Aby odebrać wejściówkę wystarczy udać się do Good Luck Club i podać nazwę biura. Przygotujcie się! Czekają na nas fajne wyzwania!

Zadaniem zawodników jest jak najszybsze dotarcie do mety po wyznaczonej trasie oraz wykonanie wyznaczonych przez instruktora ćwiczeń fizycznych podczas biegu. Spokojnie, wiemy że większość czasu każdy z nas siedzi przed biurkiem... Nie stresujcie się więc trudnością biegu, będzie super! Zadania każda drużyna wykonuje grupowo, co oznacza, że ilość powtórzeń danego ćwiczenia musi zostać wykonana łącznie przez uczestników.

Wszyscy zawodnicy startujący w biegu muszą poddać się weryfikacji w Biurze Organizacyjnym w dniu zawodów minimum 30 min przed startem. 

REJESTRACJA:

Aby wziąć udział w biegu obowiązują zapisy do dnia 24.08.2023. Prosimy o podanie NAZWY BIURA oraz imion i nazwisk (od 3 do 5 osób) z zespołu reprezentującego biuro (w składzie musi znaleźć się min. 1 kobieta). 

https://app.evenea.pl/event/archichallenge/

REGULAMIN:

https://ARCHIchallenge/regulamin.com*

 

KONTAKT

Natalia Biedrzycka

Tel.: +48 781 125 546

Maja Klawitter

Tel.: +48 797 401 042

 


Autor:

SARP Gdańsk
gdansksarp@gmail.com


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved