Start aktualności Burze w Architekturze - Socjologia i Architektura
POWRÓT

Burze w Architekturze - Socjologia i Architektura

16.07.2019

EPR Architects, Strefa Kultury Wrocław, Recepcja oraz SARP O/Wrocław zapraszają na lipcowe spotkanie z cyklu Burze w Architekturze – platformy dyskusyjnej skupionej wokół architektury. Data Poniedziałek, 29 lipca 2019 o 17:30 – 19:30


Tematem tego miesiąca jest Socjologia i Architektura
Architektura partycypacyjna ma swoje korzenie w latach '60 i ’70 minionego wieku, ale wydaje się, że nie wszyscy architekci i deweloperzy wyciągneli z niej lekcje. Dlaczego socjologowie powinni uczestniczyć w procesie projektowym? W czym mogą pomóc i kiedy bywają potrzebni?

O związkach socjologii z architekturą i urbanistyką porozmawiamy z panią Iwoną Borowik – doktor w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego i autorką wielu publikacji o przestrzeniach miejskich. 

Rozgrzewka
Tradycyjnie rozpoczniemy od podzielenia się inspiracjami projektowymi. W tym miesiącu zapraszamy Was do przesyłania nam projektów, które pokazują dobrze działające i inspirujące przestrzenie związane z założeniami mieszkaniowymi. Może wyjątkowo podoba Wam się jakiś plac zabaw przy ciekawym budynku mieszkaniowym? A może udane rozwiązanie przestrzeni wspólnej? Przesyłajcie wszystkie spostrzeżenia i inspiracje na adres burze@epr.co.uk. Czekamy na nie wraz z autorem i lokalizacją do 26.07. 

Więcej https://www.facebook.com/events/2312728262098170/


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved