Start aktualności Budma 2018 - Design 4 Senses
POWRÓT

Budma 2018 - Design 4 Senses

04.01.2018

Perfekcyjna forma i faktura, unikatowe, nieszablonowe rozwiązania, niecodzienny design. Codziennie w naszej pracy poszukujemy materiałów, które wyniosą nasze projekty na wyższy poziom i spełnią, a nawet przekroczą oczekiwania naszych klientów. Dzięki topowym produktom i rozwiązaniom technologicznym, nasze prace mają szansę wybić się spośród otaczającej nas architektury, zostać dostrzeżone i docenione zarówno przez środowisko architektów, ale przede wszystkim przez postronnego obserwatora.

Gdzie szukać takich produktów, skąd pozyskać informacje o ich poszczególnych właściwościach i możliwościach dopasowania do potrzeb naszego projektu? Odpowiedź znajdziemy  podczas zbliżających się targów budownictwa i architektury BUDMA, w trakcie których funkcjonować będzie specjalna strefa pokazowa Design 4 Senses. Strefa ta będzie miała za zadanie wprowadzić targowych gości w niecodzienny świat pełen zmysłowych doznań.

Obok Strefy Design 4 Senses znajdującej się w centralnej części targów budowlanych BUDMA nikt nie przejdzie obojętnie! Tutaj architekci, projektanci, inwestorzy, wszyscy Goście BUDMY znajdą ogromną dawkę inspiracji i wiedzy. Design 4 Senses zaprezentuje unikatowe, ekskluzywne propozycje produktowe takich marek jak m.in. Alusky, Fakro, Hörmann, czy również Schody Marchewka.

Strefa Design 4 Senses to idealne miejsce do prezentacji produktów z najwyższej półki - warto znaleźć się zatem  w gronie topowych marek i przedstawić swoja ofertę w tej wyróżnionej przestrzeni targów BUDMA.

W obszarze strefy Design 4 Senses będziemy mieli możliwość poznania niezwykłych właściwości prezentowanych produktów, zaawansowanej technologii, ale także doskonałej formy i nieszablonowego designu, które spełnią najwyższe wymagania każdego projektu. 


Autor:

Miłosz Zagórski
Milosz.Zagorski@mtp.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved