Start aktualności BADANIA INTERDYSCYPLINARNE W ARCHITEKTURZE
POWRÓT

BADANIA INTERDYSCYPLINARNE W ARCHITEKTURZE

22.01.2015

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu: BADANIA INTERDYSCYPLINARNE W ARCHITEKTURZE. Gliwice 23-24 kwietnia 2015.

Konferencja adresowana jest do reprezentantów różnych dyscyplin nauki i działalności praktycznej oraz organów decyzyjnych i organizacji pozarządowych, którzy są bezpośrednio zainteresowani podnoszeniem jakości środowiska zbudowanego i badaniami naukowymi w tym zakresie. 

Szczególnie zaproszenie kierujemy do architektów, lekarzy, gerontologów, psychologów i socjologów środowiskowych, ekonomistów, specjalistów z zakresu budownictwa, energooszczędności i kształtowania środowiska wewnętrznego budynków, inteligencji budynkowej, facility managerów, polityków, projektantów oraz organizacji pozarządowych zajmujących się problematyką kształtowania środowiska zbudowanego, odpowiadającego potrzebom określonych grup użytkowników.

Planowana konferencja stanowi otwarcie cyklu konferencji o tej problematyce, a także podsumowanie 40-letniej działalności Prof. dr hab. inż. arch. Elżbiety Niezabitowskiej na polu rozwijania nurtu badawczego w architekturze, ukazanej w podręczniku akademickim Metody i techniki badawcze w architekturze, opublikowanym w 2014 r. Więcej...


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved