Start aktualności Architekturalni pomagają Asi
POWRÓT

Architekturalni pomagają Asi

03.09.2017

I nie rozłączy ich rak ani śmierć.

Apel do wszystkich Architektów, Projektantów, Deweloperów, Wykonawców, Branżystów musimy pomóc. Architekturalni pokażmy światu, że nie ma dla nasz rzeczy niemożliwych. Jeśli każdy z Nas przeznaczy choć niewielką ilość pieniążków, jesteśmy w stanie uratować dziewczynie życie. To ważna dla mnie osoba.


Cytuję słowa dedykowane między innymi do Was.Chcę żyć, tak bardzo chcę żyć… Przecież bycie mamą mnie do tego zobowiązuje, nie mogę zostawić swoich dzieci! Nie pozwolę, by rak odebrał im mnie, nikt nie powinien wychowywać się bez kochającej mamy… Chcę zobaczyć, jak Flora idzie do komunii, jak Hugo zostaje przedszkolakiem, chcę nauczyć go czytać i pisać, chcę odganiać koszmary, przytulać, całować potłuczone kolana i pokazywać, jak piękny jest świat...


Błagam o pomoc, mam tak mało czasu, ale wciąż jest nadzieja, że wygram. Kocham mojego męża. Kocham moje dzieci. Chcę dla nich żyć. Bez Waszej pomocy nie mam jednak żadnych szans.

Ślub braliśmy między jednym cyklem chemioterapii a drugim, bo już wiedzieliśmy, że zawsze razem, w zdrowiu i chorobie. Chorobie, która wdarła się w nasze życie, zniszczyła je z siłą huraganu… Asia, moja żona, ma raka, lekarze nie dają jej większych szans, żeby nie powiedzieć żadnych. Ale walczy o życie, dla siebie, dla mnie, a przede wszystkim dla naszych dzieci. Mamy małego synka i córeczkę… Ja walczę o nią i dlatego, gdy jest szansa, błagam o pomoc, bo wierzę, że Asia może pokonać raka, że będzie zdrowa. 

Wesprzyj tutaj  https://www.siepomaga.pl/architekturalni-dla-asi

 
DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2018 Architekci.pl All Rights Reserved