Start aktualności Architektura Bez Granic - Hannes Schmid
POWRÓT

Architektura Bez Granic - Hannes Schmid

19.09.2019

W imieniu Organizatora Architekci Bez Granic OW SARP / Architecture Sans Frontières Poland zapraszamy na inauguracyjny wykład z cyklu Architektura Bez Granic! Gościem będzie Hannes Schmid - jeden z najważniejszych szwajcarskich fotografów, znany na całym świecie z ikonicznej reklamy z cowboy'em Marlboro.

Hannes Schmid od 2012 roku angażuje się w akcje humanitarne w Kambodży. W uznaniu za swoje oddanie w niesieniu pomocy został wyróżniony honorowym doktoratem Uniwersytetu w Zurychu.

W swoim wystąpieniu "SMILING GECKO", opowiada z pasją o tym, dlaczego zaangażował się w działania w Kambodży. Opisuje w jak trudnych warunkach zmuszone są żyć dzieci i ich rodziny w slamsach Phnom Penh, obrazując to zdjęciami ze swojej serii "CONCERNED PHOTOGRAPHY". Tłumaczy w jaki sposób jego projekt Smiling Gecko, w swoim całościowym, podejściu prowadzi do zrównoważonej poprawy warunków życiowych lokalnej społeczności, pomagając przy budowie samowystarczalnej, autonomicznej wioski.
W inspirującym wykładzie udowadnia, jak wiele można osiągnąć dzięki wytrwałości i szczerym emocjom, nazywając ten wyjątkowy projekt społeczny, swoim największym dziełem sztuki.


Autor:

Architekci Bez Granic OW SARP
asfpolska@sarp.warszawa.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2023 Architekci.pl All Rights Reserved