Start aktualności Architekci dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej…
POWRÓT

Architekci dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26.01.2023

W ramach akcji „Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” można wylicytować:

– Spacer architektoniczny po Elektrowni Powiśle z współtwórcą tego wyjątkowego obiektów, Michałem Sadowskim z pracowni APA Wojciechowski Architekci.

– Kolację z Robertem Majkutem w Wabu Sushi – unikatowym obiekcie na kulinarnej mapie Warszawy, który wyróżnia nie tylko dobre jedzenie, ale również starannie przemyślany design.

– Oprowadzanie po Browarach Warszawskich z Marcinem Sadowskim oraz Marcinem Rydzem z pracowni JEMS Architekci.

– Spacer architektoniczny po Targowisku Bakalarska z architektką Aleksandrą Wasilkowską, której pracownia odpowiada za jego rozbudowę.

– Zwiedzanie budynku Lingwistyki Stosowanej i Wydziału Neofilologii UW z jego współautorką, prof. Ewą Kuryłowicz, która została wyróżniona prestiżową Honorową Nagrodą SARP 2021.

– 3 katalogi Biennale Architektury w Wenecji, które pochodzą z prywatnej kolekcji Ewy P. Porębskiej – polskiej architektki, krytyczki i międzynarodowej ekspertki w dziedzinie architektury.

– Kolację z Marcinem Szczeliną, redaktorem naczelnym magazynu „Architecture Snob” w restauracji Pod Gigantami.

– Spacer architektoniczny z Marleną Happach, architektką miasta i dyrektorką Biura Architektury i Planowania Przestrzennego w Urzędzie m.st. Warszawy.

– Oprowadzanie po budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach z autorami projektu – Tomaszem Koniorem i Dominikiem Korosiem z Konior Studio.

– Zwiedzanie wrocławskiego Afrykarium-Oceanarium wraz z jej współtwórczynią, Dorotą Szlachcic z biura projektowego Szlachcic Architekci.

– Całodzienne warsztaty ze skanowania laserowego z firmą Projekt Polski.

– Zwiedzanie warszawskiego biurowca Skyliner z współtwórcą obiektu, Michałem Sadowskim z pracowni APA Wojciechowski Architekci.

–  Projekt domu jednorodzinnego do 150 metrów kwadratowych wraz z pozwoleniem na budowę, który przygotuje Pracownia nad Wartą.

– Wizytę w ikonicznej Arce Roberta Koniecznego i biurze projektanta w Unikato.

– ULTRALEGGERA – krzesło Oskara Zięty, wyróżniające się wyjątkowo małą wagą – 1660 gramów, która stanowi rekordowo niski parametr w dziedzinie designu użytkowego.

– Kalkulator kosztów dla projektantów od simplifee.pl

– Biurko/konsolę z kolekcji Oddity od pracowni Square Drop, które zaprojektowało Studio Kosmos.

– Kolacja z właścicielami warszawskiej pracowni Kulczyński Architekt.

– Dzień w poznańskim biurze projektowym DEMIURG.

– 3 godziny konsultacji wizerunkowych z Magdą Skibką, specjalistką od komunikacji i wizerunku marek z branży wnętrzarskiej i architektonicznej

– Dzień na budowie z poznańskim biurem projektowym DEMIURG.

– Spacer architektoniczno-sentymentalno-plotkarski po Warszawie w okolicach Powiśla i Podzamcza z pracownią projektową xystudio.

Wszystkie aukcje toczą się do 4 lutego na platformie Allegro.
do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved