Start aktualności ArchiFERIE w Wozowni
POWRÓT

ArchiFERIE w Wozowni

18.01.2018

Galeria Sztuki Wozownia zaprasza na ArchiFERIE, czyli ferie z architekturą, w czasie których będziemy budować, montować, wznosić, konstruować, a przy tym doskonale się bawić! Cykl pięciu zajęć odbywać się będzie w pierwszym tygodniu ferii zimowych, tj. między 12 a 16 lutego 2018.

12.02 – 16.02.2018 (poniedziałek – piątek)

start: godz. 10.30 / czas trwania każdego z warsztatów: 1,5–2 h

koszt (5 zajęć): 65 zł

dzieci: 8-12 lat

prowadzenie: Katarzyna Gołyńska (pomysłodawczyni projektu edukacyjnego ArchiChild)

zgłoszenia: info@wozownia.pl

ilość miejsc ograniczona!

 

ArchiFERIE to seria warsztatów, w czasie których dzieci nie tylko ciekawie i twórczo spędzą czas, ale zdobędą także wiedzę na temat różnych zagadnień związanych z architekturą i planowaniem przestrzeni miejskiej. Uczestnicy m.in. dowiedzą się, jaką konstrukcję zastosować, żeby wznieść jak najwyższą wieżę, będą tworzyć „mobilne domy” oraz – jak prawdziwi urbaniści – planować od podstaw miasto!

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Gołyńska – pomysłodawczyni projektu edukacyjnego ArchiChild, realizowanego w myśl hasła „nauka przez zabawę”. Zajęcia te rozwijają zdolności manualne, umiejętności majsterkowania, poszerzają wiedzę o architekturze i konstrukcji, przy wykorzystaniu materiałów recyklingowych oraz pozyskanych niewielkim kosztem.
 

Tematy poszczególnych warsztatów realizowanych w czasie „ArchiFERII”:

/ Mobilny domek – budowa przestrzennej figury, w której można się poruszać;

/ Gra „Budujemy miasto” – gra planszowa poruszająca zagadnienia urbanistyczne;

/ Budujemy wieżę – zabawa w tworzenie wież z wykorzystaniem różnych typów konstrukcji;

/ Horyzont – budowa podłużnego widoku miasta i obserwacja jego zarysu na horyzoncie;

/ Budujemy mosty – jak połączyć dwa brzegi rzeki, czyli o działaniu, konstrukcji i estetyce mostów.

 

Warunki uczestnictwa w „ArchiFERIACH” w Wozowni:

1. „ArchiFERIE” w Wozowni to seria 5 warsztatów dla dzieci, przygotowanych i prowadzonych przez Katarzynę Gołyńską, odbywających się od poniedziałku (12 lutego 2018) do piątku (16 lutego 2018) w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu (ul. Rabiańska 20, wejście od ul. Ducha Św. 6). Zajęcia codzienne rozpoczynają się o godz. 10.30 i trwają 1,5–2 godziny.

2. Warunkiem uczestnictwa w „ArchiFERIACH”  jest zgłoszenie chęci udziału na adres mailowy: info@wozownia.pl (tytuł wiadomości: „ferie”). Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem wpisania na listę uczestników należy w terminie do 5 lutego 2018 (poniedziałek) wnieść opłatę za uczestnictwo w całej serii 5 warsztatów w wysokości 65 zł brutto na konto Galerii Sztuki Wozownia. Dokładny numer konta oraz dane do przelewu przekazane zostaną chętnym drogą mailową.

3. Wszelkie materiały plastyczne niezbędne do przeprowadzenia warsztatów zapewnia organizator.

4. Osoby, które do 5 lutego nie wniosą wyżej wspomnianej opłaty, zostaną skreślone z listy uczestników.

5. Chęć rezygnacji z uczestnictwa w „ArchiFERIACH” należy zgłosić mailowo. Zwrot wniesionych kosztów uczestnictwa odbędzie się tylko wówczas, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona do 8 lutego (czwartek) do godz. 12.00. Po tym czasie opłaty nie będą zwracane.

5. Ilość miejsc warsztatowych jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i terminowe uiszczenie opłaty.

6. W przypadku, gdy nie zostanie zebrana wystarczająca liczba chętnych, organizator zastrzega sobie prawo odwołania wydarzenia.

 

Kontakt:

Natalia Cieślak

tel. 56 622 63 39

kom. 601 299 721

e-mail: info@wozownia.pl


Autor:

Natalia Cieślak
info@wozownia.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved