Start aktualności ArchiCzwartek - Robert Skitek RS+ . Inauguracja III…
POWRÓT

ArchiCzwartek - Robert Skitek RS+ . Inauguracja III sezonu

02.10.2017

W imieniu SARP oddział w Rzeszowie, w ramach bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI”, zapraszamy serdecznie 12 października o godz. 17.00 do Ratusza w Rzeszowie na którym o swojej pracy, życiu, pasjach i projektach opowie nam architekt ROBERT SKITEK

Spotykamy się w sali ślubów Ratusza Miejskiego (Rzeszów, Rynek 1).

ROBERT SKITEK
polski architekt, uczęszczał do szkoły średniej na kierunku renowacja zabytków, wydział architektury ukończył na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Jest laureatem wielu konkursów architektonicznych. W 2008 roku wyróżniony w kategorii Młody Twórca Architektury. W roku 2015 jego realizacja zdobyła Grand Prix jako najlepsza przestrzeń publiczna 25-lecia w konkursie „Najlepsze zmiany przestrzeni publicznej. Zrealizował szeroko omawiane w prasie zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan w Tychach.

RS+ Biuro, którego właścicielem jest Robert Skitek do tej pory realizowało niewielkie, ale wyróżniające się obiekty: budynki jednorodzinne („dwie stodoły” w Tychach) wnętrza prywatne i publiczne (USC w Tychach) oraz obiekty publiczne (modernizacja budynku 3LO z lat sześćdziesiątych XXw. w Tychach nagrodzona w konkursie „Architektura Roku Województwa Śląskiego 2013” ), a także niewielkie założenia krajobrazowe (wodny plac zabaw w Tychach – nagroda internautów i wyróżnienie w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2012).

Robert Skitek prowadzi Bloga, „RS_Blog, czyli po co mi architekt” którego pisze, bo wyjaśnić, obalić mity, wreszcie przygotować do współpracy z architektem.

Więcej https://www.facebook.com/events/284295665390742
DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved