Start praca Oferty pracy ZAtrudnimy Architekta ds. designu w Krakowie

ZAtrudnimy Architekta ds. designu w Krakowie

10.01.2020

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, Carbon Tower we Wrocławiu i Chmielna 89 w Warszawie. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy Architekta ds. Designu

Opis stanowiska:

  • wykonywanie wizualizacji - wnętrz i kubatury
  • projektowanie aranżacji (w budynkach biurowych)
  • projekty wykonawcze i powykonawcze
  • konkursy międzynarodowe

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne
  • minimum 2 lat doświadczenia w projektowaniu i aranżacji wnętrz
  • kreatywność oraz poczucie estetyki
  • znajomość metodyki oraz technologii stosowanej przy projektowaniu wnętrz
  • znajomość rynku materiałów budowlanych oraz wykończeniowych
  • bardzo dobra znajomość programów wspomagania projektowego: AutoCad/Revit, SketchUp oraz programów graficznych: Photopshop oraz CorelDRAW
  • znajomość rynku nieruchomości oraz rynku deweloperskiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej C1)
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • rzetelność i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

  • udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pracowniczych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa)
  • komfortowe warunki pracy
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres rekrutacja @cavatina.pl,              Koniecznie z dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Cavatina GW Sp. z o.o.
Kraków
tel: +48 533 016 113
www.cavatina.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry