Start praca Oferty pracy Zatrudnię Architekta Wnętrz

Zatrudnię Architekta Wnętrz

14.05.2020

Opis firmy:

Pracownia projektowa   STUDIO BOBRYCH PROJEKTÓW & BASIC FORM , w związku z rozwojem firmy poszukuje odpowiedzialnego i energicznego pracownika na stanowisko:  PROJEKTANTA - ARCHITEKTA WNĘTRZ

Opis stanowiska:

-sporządzanie inwentaryzacji projektowanych wnętrz,

-prace projektowe i kreślarskie wnętrz prywatnych i komercyjnych,

-tworzenie wizualizacji wnętrz,

-prace biurowe związane z realizacją inwestycji-,

współpraca i koordynowanie prac z firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

-ukończone studia wyższe: architektura/architektura wnętrz,

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

-dobra znajomość programów:   AutoCAD,  Photoshop/CorelDraw,  CADDECOR ,  Sketchup,  Photoshop, CorelDraw,

- mile widziane doświadczenie z programem 3d Max /V-Ray,

-mile widziane prawo jazdy kat B,

-dobra organizacja czasu pracy,

-kreatywność, komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność ,.

-wiedza i zainteresowania w zakresie nowych technologii i materiałów-,

znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

 -niezbędne narzędzia pracy ,stanowiska  z pełnym oprogramowaniem ,

-pracę w biurze we Wrocławiu, od poniedziałku do piątku,

-pracę w zgranym, pozytywnie nastawionym zespole,

-możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach, szkoleniach branżowych, targach,

-stabilne zatrudnienie.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o aplikowanie wysyłając e-mail zawierający CV, portfolio (projekt zawierający wizualizacje, rysunki wykonawcze, szkice koncepcyjne , inne) i list motywacyjny na adres:  i.toka@basicform.pl oraz j.kusmierz@basicform.pl

Skontaktujemy się  z osobami, które złożą komplet dokumentów zawierających klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez STUDIO DOBRYCH PROJEKTÓW Julia Kuśmierz z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest STUDIO DOBRYCH PROJEKTÓW z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Dubois 22/7.Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

STUDIO DOBRYCH PROJEKTÓW Basic Form
Wrocław
tel: +48 604 463 252
www.basicform.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry