Start praca Oferty pracy Zatrudnię Architekta w Krakowie

Zatrudnię Architekta w Krakowie

07.04.2021

Do wsparcia i rozbudowy naszego  zespołu poszukujemy doświadczonej, rzetelnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Architekt - pełen etat
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy energicznym, rzetelnym i doświadczonym zespołem inżynierów budownictwa, zajmujących się głównie projektowaniem konstrukcji. Do naszego zespołu należą również architekci, tworzący plany wykonawcze, konkursy, koncepcje i wizualizacje. W naszym nowo powstałym i nowocześnie wyposażonym biurze projektowym w Krakowie pracujemy nad różnorodnymi, często bardzo wymagającymi projektami z zakresu budownictwa i inżynierii lądowej. Nasze biuro projektowe zostało założone w 2019 roku i rzetelnie oraz niezawodnie realizuje projekty różnego rodzaju i wielkości wyłącznie na rynek niemiecki.

Profil kandydata:
- Wykształcenie wyższe: mgr inż. Architekt / inż. Architekt
- Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe,
- Znajomość programu REVIT
- Doświadczenie w tworzeniu planów wykonawczych, mile widziane fazy koncepcyjne, wizualizacje i konkursy architektoniczne,
- Zorganizowany i samodzielny sposób pracy,
- Pewność siebie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność negocjacji,
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

Zadania:
- Tworzenie planów wykonawczych dla projektów budowlanych,
- Tworzenie koncepcji i wizualizacji,
- Wsparcie projektantów oraz koordynacja ze wszystkimi uczestnikami projektu m.in. inżynierów projektów, planistów i firmy budowlane.

Oferujemy:
- Ciekawe i prestiżowe projekty w otwartym i zmotywowanym zespole,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Stabilną pracę i uczciwe warunki zatrudnienia.

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie?
Wyślij nam swoje CV na adres e-mail: info@ingenieurcenter-krakau.pl

Czekamy na Ciebie i mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu!

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Ingenieurcenter KRAKAU sp. z o.o. sp. k.
Kraków
tel: +48 126 660 900
www.ingenieurcenter-krakau.pl
info@ingenieurcenter-krakau.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry