Start praca Oferty pracy Senior Architect

Senior Architect

21.09.2022

Biuro architektoniczne ILIARD ARCHITECTURE & PROJECT MANAGEMENT w Krakowie otwiera rekrutację na stanowisko Senior Architect

Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Architect z co najmniej kilku letnim doświadczeniem zawodowym, szczególnie przy kierowaniu projektami obiektów usługowych (hotele i biura oraz obiekty mixed-use) na każdym etapie projektowym oraz zarządzaniu zespołem architektów i koordynacją międzybranżową.

Wymagania:

➡️Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności arch.

➡️Doświadczenie w prowadzeniu projektów kubaturowych (obiektów nowoprojektowanych oraz przebudowy / rozbudowy obiektów zabytkowych),

➡️Doświadczenie w organizacji projektu (przygotowanie ofert, pozyskiwanie podwykonawców, negocjowanie umów, kontrola nad realizacją projektu),

➡️Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym,

➡️Bogate doświadczenie w projektowaniu obiektów hotelowych, apartamentowych oraz mixed-use,

➡️Znajomość narzędzia i doświadczenie w realizacji i koordynacji projektów w oprogramowaniu Revit,

➡️Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Cenimy sobie współpracę z osobami kreatywnymi, potrafiącymi działać w zespole, wyróżniającymi się odpowiedzialnością i rzetelnością w stosunku do powierzonych zadań.

Zadania czekające na Ciebie:

➡️koordynowanie całości działań związanych z realizacją projektów – harmonogram, jakość, kompletność, zgodność z przepisami prawa,

➡️koordynacja prac projektowych w zakresie branży architektonicznej pod kątem wymagań techniczno-funkcjonalnych,

➡️koordynowanie pracy konsultantów zewnętrznych, rzeczoznawców i projektantów branżowych,

➡️koordynowanie procedur administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym,

➡️prowadzenie nadzorów na budowach,

➡️organizacja pracy zespołu projektowego,

➡️przygotowywanie dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowania (projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze),

➡️wyszukiwanie i opracowywanie rozwiązań technicznych oraz specyfikacji materiałowych do wykorzystania w projektach,

➡️wsparcie działań Head Department w zakresie przygotowania ofert na prace projektowe, pozyskiwania ofert podwykonawców, weryfikacji/ przygotowania umów na prace projektowe,

➡️kontrola nad realizacją projektu/ kontraktu projektowego.

Co oferujemy?

➡️zatrudnienie na umowę o pracę/ B2B,

➡️opiekę medyczną / kartę multisport / elastyczne godziny pracy,

➡️ swobodę działania i możliwość samodzielnego podejmowania decyzji,

➡️pracę w środowisku BIM,

➡️możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego w ramach Grupy Reesco (w której skład wchodzi m.in. Reesco, Reesco Retail, Reesco Hospitality),

➡️pracę w komfortowych warunkach, przyjaznym środowisku, w którym panuje atmosfera oparta na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szacunku, zespole, który lubi to co robi,

➡️ciekawe projekty w interesujących lokalizacjach.

CV, referencje oraz portfolio (max 10 Mb) prosimy przesyłać na adres praca@iliard.pl , w tytule wiadomości wpisywać : Senior Architekt 2022.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.Prosimy o zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych oświadczenia:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez firmę ILIARD w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.W celu pozostawienia aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych należy na przesłanych dokumentach umieścić niżej zamieszczoną zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez firmę ILIARD.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Iliard Architecture & Project Management
Kraków
tel: +48 606 713 934
www.iliard.pl
praca@iliard.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry