Start praca Oferty pracy Projektant elektryczny

Projektant elektryczny

19.11.2020

Jesteśmy ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Projektant elektryczny:

Zadania:
- projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
- przygotowywanie rysunków i schematów instalacji elektrycznej i teletechnicznej,
- praca przy realizacji projektów od koncepcji poprzez projekty budowlane aż po projekty wykonawcze,
- prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych,
- prowadzenie technicznych uzgodnień z klientami oraz sporządzanie regularnych raportów dotyczących przeprowadzonych działań,
- współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- uprawnienia projektowe bez ograniczeń do projektowania w zakresie instalacji elektrycznych,
- znajomość programów typu Auto Cad, MS Office,
- doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych,
- zaangażowanie, dokładność oraz samodzielność w działaniu,
- mile widziane umiejętności kosztorysowania oraz znajomość prawa budowlanego,
- doświadczenie w samodzielnym projektowaniu.

OFERUJEMY:
-umowę o pracę, PREFEROWANA FORMA ZATRUDNIENIA B2B,
-stabilne zatrudnienie,
-pracę w przyjaznym środowisku, oraz pełnym energii zespole,
-prace w organizacji,  która jest otwarta na inicjatywę, możliwość współtworzenia rozwoju firmy,
-prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.

PROSIMY O ZGŁOSZENIA BEZPOŚREDNIO:

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

7R
Kraków
tel: +48 124 273 064
www.7rsa.pl
biuro@7rsa.pl

Pobierz:

7r.png

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry