Start praca Oferty pracy Młodszy Architekt

Młodszy Architekt

12.10.2018

Apricot Capital Group Sp. z o.o.

Apricot Capital Group jest grupą kapitałową, której celem jest pozyskiwanie atrakcyjnych nieruchomości na terenie całej Polski oraz kompleksowe zarządzanie portfelem projektów. Doświadczenie idzie u nas w parze z zaangażowaniem i pasją, a dzięki zespołowi ekspertów wyróżniamy się wieloma sukcesami w zakresie inwestowania, pozyskiwania, finansowania i zarządzania projektami z branży nieruchomości.

Realizujemy wysokiej jakości, kompleksowe przedsięwzięcia inwestycyjne na rynku obiektów biurowych i budownictwa wielorodzinnego doskonale rozumiejąc potrzebę każdego człowieka jaką jest znalezienie idealnej przestrzeni zarówno do pracy jak i do życia.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie pracowała przy wykonaniu projektów budowlanych, wykonawczych oraz koncepcji budynków mieszkaniowych

Wymagania:

·  Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

·  Biegła znajomość programów: Autocad oraz Revit

·  Znajomość programu 3DSMAX – mile widziana

·  Ukończone studia w zakresie architektury, budownictwa

·  Elastyczność przy wykonywaniu zadań

·  Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

§  Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet prywatnej opieki medycznej i kartę sportową)

§  Dogodną lokalizację biura

§  Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

§  Pracę i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

§  Pracę na pełen etat

§  Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Apricot Capital Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Apricot Capital Group
Warszawa
tel: +48 531 034 801
apricot.pl/

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry