Start praca Oferty pracy Firma Tremend poszukuje kandydata na stanowisko Architekta…

Firma Tremend poszukuje kandydata na stanowisko Architekta/kierownika projektu

23.02.2021

Zakres obowiązków

  • Realizacja projektów architektonicznych
  • nadzór nad koordynacją prac podczas realizacji zadań projektowych
  • nadzór nad pracą zespołu projektowegonadzór oraz udział przy dokumentacji projektowej koncepcyjnych projektów budowlanych, projektów wykonawczych
  • współpraca z projektantami biura oraz podwykonawcami realizującymi prace projektowe,
  • koordynacja projektu związana z usuwaniem kolizji międzybranżowych

 Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe architektura
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznejumiejętności pracy w pliku współdzielonym
  • znajomość standardów BIMbardzo dobra znajomość środowiska AutoCad
  • podstawowa wiedzia z branż konstrukcje, instalacje sanitarne i elektryczne
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu
  • obsługa oprogramowania Revit będzie dodatkowym atutem
  • znajomość angielskiego

Oferowane warunki

  • interesująca praca w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

CV należy kierować na adres biuro@tremend.pl z dopiskiem APLIKACJA NA STANOWISKO ARCHITEKTA/KIEROWNIKA PROJEKTU  w tytule e-maila.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Tremend Sp. z o.o. Sp. k.
WARSZAWA
tel: +48 225 502 050

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry