Start praca Oferty pracy Biuro projektowe poszukuje ARCHITEKTA

Biuro projektowe poszukuje ARCHITEKTA

16.09.2020

Biuro projektowe Architektownia poszukuje ARCHITEKTA

Zakres obowiązków:

- przygotowanie dokumentacji architektoniczno - budowlanej do uzyskania pozwolenia na budowę
- opracowywanie projektów wykonawczych
- udział przy tworzeniu koncepcji architektonicznych
- koordynacja międzybranżowa
- kontakt z Inwestorem i instytucjami

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
- możliwość odbycia praktyk do uprawnień projektowych
- praca w centrum Gdyni

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (architektoniczne)
- min. 3 lata doświadczenia w sporządzaniu dokumentacji architektoniczno - budowlanej i wykonawczej (zabudowa mieszkaniowa, usługowa i przemysłowo-magazynowa)
- znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych i procedur urzędowych
- biegła znajomość AutoCAD, Sketchup, Vray, Photoshop
- dodatkowym atutem jest znajomość Revit i Gimp
- rzetelność i dokładność
- samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność
- terminowość i efektywność

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV i portfolio na adres: monika.stawska@architektownia.com

W CV prosimy umieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych na rzecz rekrutacji.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Architektownia s.c.
Gdynia
tel: +48 608 423 491
www.architektownia.com

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry