Start praca Oferty pracy Asystent Architekta -Warszawa Saska Kępa

Asystent Architekta -Warszawa Saska Kępa

23.04.2024

Pracownia BM Architekci poszukuje do swojego zespołu Asystenta Architekta. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz portfolio maks. 5mb na adres praca@bmarchitekci.pl

Opis stanowiska:

Praca przy prowadzeniu projektów budowlanych i wykonawczych.

  • Prowadzenie procesu projektowego na wszystkich etapach projektowych ( koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy)
  • Koordynacja międzybranżowa - współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej w programie AutoCAD,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: dyplom magisterski kierunku Architektura i Urbanistyka – warunek konieczny
  • Minimum 2 lata doświadczenia przy projektach budowlanych i wykonawczych,
  • Doświadczenie przy projektowaniu budynków  mieszkalnych wielorodzinnych, usługowych i magazynowych
  • Znajomość prawa budowlanego oraz warunków technicznych
  • Znajomość oprogramowania CAD, MS Office, mile widziany Sketchup, Revit
  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność koordynacji oraz konstruktywnego myślenia oraz samodzielność.
  • Język angielski podstawowy
  • Duże poczucie humoru mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Pracę w zespole projektowym pod nadzorem Projektanta
  • Miłą atmosfere
  • Stabilne warunki finansowe adekwatne do umiejętności oraz umowę
  • Możliwość odbycia praktyk zawodowych kwalifikowanych do uprawnień projektowych

Prosimy o zawarcie klauzuli " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez BM Architekci Sp.J zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dn. 27.04.2016r RODO. Jednocześnie zostałem poinformowany, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji jest firma BM Architekci sp.J"

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

BM Architekci
Warszawa
tel: +48 600 019 777
www.bmarchitekci.pl
bmarchitekci@gmail.com

do góry